Ara:

Eviniz, arabanız var şimdi de yatırım olsun diye işyeri almak istiyorsunuz. Ya da kira ödemek yerine kendi işyerinizin taksitlerini ödeyerek yeni bir dükkana sahip olmak istiyorsunuz. Ancak dükkan kredisi çekmek yerine farklı ödeme koşulu arıyorsanız tam da bu noktada devreye biz giriyoruz. Taksitliyoruz.com’un konut projelerinde sunduğu gibi elden taksitle işyeri almak isteyebilirsiniz. Bu sayede işyeri kredisi çekerek ekstra maliyetlere mecbur kalmazsınız.


İşyeri kredisi çekme elden taksitle dükkan al
İşyeri kredisi çekip ekstra maliyetlere katlanmanıza gerek yok. Elden taksitle dükkan al, peşinat sonrası kalan ödemeni her ay elden taksit ödeyerek yap.

İşyeri Kredisi Yok, Elden Taksit Var

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bizler imece usulü ile gayrimenkul satışı yapmıyoruz. Ne yazık ki hiç peşinat almadan, çekiliş, kura bekletip, dükkan vermeden taksit ödemesi alan, organizasyon ücreti talep eden bir sistemimiz yok. Hitap ettiğimiz kitle belirli miktar peşinatı olan ancak kalan tutarı işyeri kredisi çekmeden, elden taksit ödeyerek yeni dükkan sahibi olma arzusunda olan kitledir.


Satışa sunmuş olduğumuz tüm işyrleri için peşinat ve taksit tutarı belirlenmiş olsa da şartları size uydurmak için elimizden gelen kolaylığı sağlamaya özen gösteriyoruz.


Ödeyeceğiniz peşinat tutarı karşılıklı görüşmeler sırasında sizin de imkanlarınızın el vereceği şekilde birlikte belirlenir. Ancak genel olarak işyeri satışlarında istenen peşinat tutarı genel olarak %30 – %40 arasındadır.


Aynı şekilde ödemek istediğiniz aylık taksit tutarını da birlikte istişare ederek sizi ve bütçenizi üzmeyecek şekilde belirliyoruz.


Peşinat ve taksit ödemelerinizde çek kabul ediyoruz.


Taksit günlerine bağlı kalmadan erken ödemeler yaparak toplam ödeme tutarından indirim sağlayabilirsiniz.


Herhangi bir katılım ücreti ya da organizasyon bedeli ödemezsiniz.


Çekiliş, kura sırası gibi teslimat bekleme zorunluluğunuz olmaz.


Bu ve benzeri aklınıza takılabilecek tüm konularda dükkan kredisi çekmeden hayalinizdeki işyerine kavuşmanız için elimizden gelen yardımı sunuyoruz.


Ödeme Güçlüğü Çekersem Ne Olur?

Gelelim en can alıcı nokta olan ödeme güçlüğü konusuna. Peşinatı verdiniz hayalinizdeki işyerini taksitle satın aldınız ve bir süre sonra işleriniz bozuldu. Artık taksit ödeyemez duruma geldiniz. İşte o zaman ne olacak?


Telaşlanmayın… Bizler bu noktada da sizleri banka ya da benzer sistemler gibi dayatmalarımızla üzmüyoruz.


Taksitlerinizi 6 ay süreyle vade farkı işletmeden donduruyoruz. İşleriniz düzene girer ve taksitlerinizi ödeyebilecek duruma gelirseniz kaldığınız yerden devam edersiniz.


Diyelim ki 6 ayın sonunda da işleriniz düzene girmedi ve hala ödeme güçlüğü çekiyorsunuz. Size bu kez işyerinizi satıp kalan borcunuzu ödemeniz için bir 6 ay daha süre veriyoruz. İşyerinizi satar, ödediğiniz kadarınızı alır kalan borcunuzu bize ödersiniz ve işleminiz sonlanır.


Verilen 1 yıl gibi bu uzun sürede süistimal tespit edildiğinde sürenin dolması beklenmeden hukuk yoluna başvurulur.


Gayrimenkulde Çok Sorulanlar

Tüm gayrimenkul satışlarımızda taksitleriniz bitmese de hemen tapu teslimini gerçekleştiriyoruz.
Evet. Taksit tutarınız kadar sıralı senet yapılıyor.
Evet. Ancak diğerleri gibi taşınmaz bedelinin tamamı üzeriden değil, sadece borçlu olduğunuz tutar kadar. Örnek olarak 300 bin TL'lik gayrimenkul satın aldınız ve 100 bin TL peşinat verdiniz. Aylık 3000 TL taksit ödeyeceksiniz diyelim. Kalan 200 bin TL kadar satılamaz konulur ve her ay ödediğiniz taksit tutarı kadar Tapu Müdürlüğünce otomatik olarak kaldırılır.
Evet. Aracınızın değerini birlikte pazarlık ederek belirler ve peşinat olarak kabul ederiz.

Yukarıdakilere benzer merak ettiğiniz bir çok soru ve konu olabilir. Kafanıza takılan her şey için hemen aşağıdaki formu doldurun ve danışmanlarımız en hızlı şekilde size dönüş sağlasın. İşyeri kredisi çekmeden, elden taksitle dükkan alma hayalinizi daha fazla ertelemeyin!


Bilgi Talep Formu


  Ne almak istiyorsunuz?

  Ödeyebileceğiniz Peşinat Tutarı

  Ödeyebileceğiniz Taksit Tutarı

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Eklemek İstedikleriniz  Taksitle ev alma hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.