Ara:

Yatırım için arsa veya tarla mı arıyorsunuz. Ya da hafta sonları kafanızı dinleyip stres atabileceğiniz bir hobi bahçesi mi? Sorun değil. Taksitliyoruz.com’da satılık arsa, satılık tarla ya da satılık bahçe çok. Ama hepsi elden taksitle.


Satılık arsa, tarla, bahçe. Ama hepsi elden taksitle.
Satılık arsa, tarla, bahçe. Ama hepsi elden taksitle. Üstelik bankasız, kredisiz, kefilsiz.
Peşinat sonrası kalan ödemenizi her ay elden taksit ödeyerek yapın.

Taksitle Satılık Arsa, Tarla, Bahçe…

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bizler imece usulü ile gayrimenkul satışı yapmıyoruz. Ne yazık ki hiç peşinat almadan, çekiliş, kura bekletip, arazi vermeden taksit ödemesi alan, organizasyon ücreti talep eden bir sistemimiz yok. Hitap ettiğimiz kitle belirli miktar peşinatı olan ancak kalan tutarı kredi çekmeden, elden taksit ödeyerek satılık arsa, tarla ya da bahçe alma arzusunda olan kitledir.


Satışa sunmuş olduğumuz tüm satılık araziler için peşinat ve taksit tutarı belirlenmiş olsa da şartları size uydurmak için elimizden gelen kolaylığı sağlamaya özen gösteriyoruz.


Ödeyeceğiniz peşinat tutarı karşılıklı görüşmeler sırasında sizin de imkanlarınızın el vereceği şekilde birlikte belirlenir. Ancak genel olarak işyeri satışlarında istenen peşinat tutarı genel olarak %30 – %40 arasındadır.


Aynı şekilde ödemek istediğiniz aylık taksit tutarını da birlikte istişare ederek sizi ve bütçenizi üzmeyecek şekilde belirliyoruz.


Peşinat ve taksit ödemelerinizde çek kabul ediyoruz.


Taksit günlerine bağlı kalmadan erken ödemeler yaparak toplam ödeme tutarından indirim sağlayabilirsiniz.


Herhangi bir katılım ücreti ya da organizasyon bedeli ödemezsiniz.


Çekiliş, kura sırası gibi teslimat bekleme zorunluluğunuz olmaz.


Bu ve satılık arsa, satılık tarla, satılık hobi bahçesi ve benzeri gibi arazi yatırımı yapmakla ilgili aklınıza gelebilecek tüm konularda yadımcı olmak isteriz.


Ödeme Güçlüğü Çekersem Ne Olur?

Gelelim en can alıcı nokta olan ödeme güçlüğü konusuna. Peşinatı verdiniz hayalinizdeki satılık arsa ya da arazi artık sizin. Ama bir süre sonra işleriniz bozuldu. Artık taksit ödeyemez duruma geldiniz. İşte o zaman ne olacak?


Telaşlanmayın… Bizler bu noktada da sizleri banka ya da benzer sistemler gibi dayatmalarımızla üzmüyoruz.


Taksitlerinizi 6 ay süreyle vade farkı işletmeden donduruyoruz. İşleriniz düzene girer ve taksitlerinizi ödeyebilecek duruma gelirseniz kaldığınız yerden devam edersiniz.


Diyelim ki 6 ayın sonunda da işleriniz düzene girmedi ve hala ödeme güçlüğü çekiyorsunuz. Size bu kez arazinizi satıp kalan borcunuzu ödemeniz için bir 6 ay daha süre veriyoruz. Arazinizi satar, ödediğiniz kadarınızı alır kalan borcunuzu bize ödersiniz ve işleminiz sonlanır.


Verilen 1 yıl gibi bu uzun sürede süistimal tespit edildiğinde sürenin dolması beklenmeden hukuk yoluna başvurulur.


Gayrimenkulde Çok Sorulanlar

Tüm gayrimenkul satışlarımızda taksitleriniz bitmese de hemen tapu teslimini gerçekleştiriyoruz.
Evet. Taksit tutarınız kadar sıralı senet yapılıyor.
Evet. Ancak diğerleri gibi taşınmaz bedelinin tamamı üzeriden değil, sadece borçlu olduğunuz tutar kadar. Örnek olarak 300 bin TL'lik gayrimenkul satın aldınız ve 100 bin TL peşinat verdiniz. Aylık 3000 TL taksit ödeyeceksiniz diyelim. Kalan 200 bin TL kadar satılamaz konulur ve her ay ödediğiniz taksit tutarı kadar Tapu Müdürlüğünce otomatik olarak kaldırılır.
Evet. Aracınızın değerini birlikte pazarlık ederek belirler ve peşinat olarak kabul ederiz.

Yukarıdakilere benzer merak ettiğiniz bir çok soru ve konu olabilir. Kafanıza takılan her şey için hemen aşağıdaki formu doldurun ve danışmanlarımız en hızlı şekilde size dönüş sağlasın. Satılık arsa, satılık tarla veya diğer satılık arazi hayaliniz için daha fazla beklemeyin!


Bilgi Talep Formu


  Ne almak istiyorsunuz?

  Ödeyebileceğiniz Peşinat Tutarı

  Ödeyebileceğiniz Taksit Tutarı

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Eklemek İstedikleriniz  Taksitle ev alma hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.