Ara:

Herkes araba sahibi olmak ister elbet. Ancak nasıl? İstediği arabayı alacak parası olan için sorun olmayabilir. Peki ya olmayan..? Zor zahmet bir miktar para biriktirip hala daha istediği arabayı alamayan..? MB Group olarak bu şekilde olan insanlara senetle araba alma imkanı sunuyoruz. Biriktirdiğiniz para istediğiniz arabayı almaya yetmiyorsa birikiminizi peşinat olarak kullanın, kalan kısmını elden taksitli şekilde ödeyerek arabanıza kavuşun.


Senetle Araba Sahibi Olun.
Senetle Araba Sahibi Olun. Peşinatını getir, kalan kısmını elden taksit ödeyerek arabanı al!

Senetle Araba Alma Şartları

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bizler imece usulü ile araba satışı yapmıyoruz. Ne yazık ki hiç peşinat almadan, çekiliş, kura bekletip, araba vermeden taksit ödemesi alan, organizasyon ücreti talep eden bir sistemimiz yok. Hitap ettiğimiz kitle belirli miktar peşinatı olan ancak kalan tutarı kredi çekmeden, borç almadan, elden taksit ödeyerek senetle araba alma arzusunda olan kitledir.


Satışa sunmuş olduğumuz her araba için peşinat ve taksit tutarı belirlenmiş olsa da şartları size uydurmak için elimizden gelen kolaylığı sağlamaya özen gösteriyoruz.


Ödeyeceğiniz peşinat tutarı karşılıklı görüşmeler sırasında sizin de imkanlarınızın el vereceği şekilde birlikte belirlenir. Ancak genel olarak senetle araba satışlarında istenen peşinat tutarı %30 civarındadır.


Aynı şekilde ödemek istediğiniz aylık taksit tutarını da birlikte istişare ederek sizi ve bütçenizi üzmeyecek şekilde belirliyoruz.


Peşinat ve taksit ödemelerinizde çek kabul ediyoruz.


Taksit günlerine bağlı kalmadan erken ödemeler yaparak toplam ödeme tutarından indirim sağlayabilirsiniz.


Herhangi bir katılım ücreti ya da organizasyon bedeli ödemezsiniz.


Çekiliş, kura beklemek gibi teslimat bekleme zorunluluğunuz olmaz.


Senetle araba almak için aradığımız en önemli şart, kamu personeli olmak ya da kamu personeli değilse gayrimenkul teminatı vermek. Bunu neden yapıyoruz: Her ne kadar borç bitene kadar satılamaz koymak gibi tedbir alınsa da son yıllarda parçalayarak araç satmak sıkça karşışılan bir durum olmuştur. Bu durum MB Group firmasının art niyetli ticaretin önüne geçmek için almış olduğu bir tedbir kararıdır.


Bu ve benzeri aklınıza takılabilecek tüm konularda senetle araba alma hayaline kavuşmanız için elimizden gelen yardımı sunuyoruz.


Ödeme Güçlüğü Çekersem Ne Olur?

Gelelim en can alıcı nokta olan ödeme güçlüğü konusuna. Peşinatı verdiniz hayalinizdeki arabayı taksitle satın aldınız ve bir süre sonra işleriniz bozuldu. Artık taksit ödeyemez duruma geldiniz. İşte o zaman ne olacak?


Telaşlanmayın… Bizler bu noktada da sizleri banka ya da benzer sistemler gibi dayatmalarla üzmüyoruz.


Taksitlerinizi 3 ay süreyle vade farkı işletmeden donduruyoruz. İşleriniz düzene girer ve taksitlerinizi ödeyebilecek duruma gelirseniz kaldığınız yerden devam edersiniz.


Diyelim ki 3 ayın sonunda da işleriniz düzene girmedi ve hala ödeme güçlüğü çekiyorsunuz. Size bu kez arabanızı satıp kalan borcunuzu ödemeniz için bir 3 ay daha süre veriyoruz. Arabanızı satar, ödediğiniz kadarınızı alır kalan borcunuzu bize ödersiniz ve işleminiz sonlanır.


Verilen 6 ay gibi bu uzun sürede süistimal tespit edildiğinde sürenin dolması beklenmeden hukuk yoluna başvurulur.


Otomobilde En Çok Sorulanlar

Borcunuz bittiğinde satılamaz işlemi kaldırılır ve arabınızın evrini alırsınız.
Tabi ki. Taksit ödemeleriniz devam ederken satışa sunduğumuz farklı bir arabayı almak isteyebilirsiniz. Ödeme ve takas koşullarında anlaşıldığı sürece böyle bir imkanınız vardır. Buradaki tek şart almak istediğiniz arabanın maddi değerinin mevcut arabanızın değerinden daha yüksek olması gerekmektedir.

Yukarıdakilere benzer merak ettiğiniz bir çok soru ve konu olabilir. Kafanıza takılan her şey için hemen aşağıdaki formu doldurun ve danışmanlarımız en hızlı şekilde size dönüş sağlasın. Elden taksitli, senetle araba alma hayalinizi daha fazla ertelemeyin!


Bilgi Talep Formu


  Ne almak istiyorsunuz?

  Ödeyebileceğiniz Peşinat Tutarı

  Ödeyebileceğiniz Taksit Tutarı

  Adınız Soyadınız

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Eklemek İstedikleriniz  Taksitle ev alma hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.